Jump to content
Sign in to follow this  
ToxiC

Clean Inventory probleme

Recommended Posts

Salutare.

Am incercat sa imi dau clean inventory de pe website , dar nu merge.

Nu elimina toate itemele.Puteti incerca sa rezolvati problema ?

Apreciez ! 😄

Multumim ca ne-ai anuntat ,o sa facem o verificare

Poti incerca sa iti creezi,magicBackbag ca sa iti maresti inventory,

Poti gasi tutoriale pe yutube sa vezi cum se face asta mai exact,

Sau poti cumpara din xshop

Multumesc !

Nu e vorba de extra space , e vorba ca nu pot elimina niste iteme din inventory ( nu din stesh ) , nici vandute , nici aruncate , nici clear inventory.

Încearcă de pe website.

TOXIC problema rezolvată. Pentru clear inventory tastezi în game /clearinv

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Topics

• Do you like to earn money while playing, Join ShekinahMU click the link below to visit the website. https://shekinahmu.com/referral/invite/player/CelesStar Please like and follow also my FB page "Giyoh's Gaming"
    • Am adaugat cate 12 monstrii per spot in Kalima 1 2 3 4 5 6 7 Multumim de sugestie ! Echipa DexterMU
    • Salut Limonade, Multumim de sugestie ,nu este rea,o sa aruncam o privire Multumesc !!
    • Salut.  As avea cateva sugesti...  Am fost recent in Kalima - 7  este un xp destul de bun dar sunt doar 5-6 Mobi    si in arena pe unele spoturi sunt in jur de 10-12  cu un xp de 20%-30% diferenta cred ca este mai bine daca ati echilibra nr de Mobi pe harti ,    Inca una ar fi    In Devil Square este destul de ok ca si xp in ultimile 6 minute din 20 cat tine el  in  primele minute timpul de respawn si nr lor este foarte mic in functie de   Blood Castle  care timpul de respawn cat si nr Mobi`lor este mult mai mare .    Va Multumesc si sper sa le luati in considerare , si daca cineva mai are pareri si sugesti cred ca  sunt bine venite . O zi Frumoasa Incontinuare.
    • Salut.  As avea cateva sugesti...  Am fost recent in Kalima - 7  este un xp destul de bun dar sunt doar 5-6 Mobi    si in arena pe unele spoturi sunt in jur de 10-12  cu un xp de 20%-30% diferenta cred ca este mai bine daca ati echilibra nr de Mobi pe harti ,    Inca una ar fi    In Devil Square este destul de ok ca si xp in ultimile 6 minute din 20 cat tine el  in  primele minute timpul de respawn si nr lor este foarte mic in functie de   Blood Castle  care timpul de respawn cat si nr Mobi`lor este mult mai mare .    Va Multumesc si sper sa le luati in considerare , si daca cineva mai are pareri si sugesti cred ca  sunt bine venite . O zi Frumoasa Incontinuare.  
  • Member Statistics

• Total Members
      13
    • Most Online
      79

Newest Member
    Giyoh
  • Create New...